Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego.

Właścicielem i administratorem sklepu internetowego scinex.pasaz24.pl jest:

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ŚCINEX ANNA STERNIK

ul. Przemysłowa 17

38-300 Gorlice

tel.183530643 e-mail : scinex@poczta.fm

NIP 7380007471 REGON490092034

Warunki dokonywania zakupów:

Sklep internetowy www.scinex.pasaz24.pl jest narzędziem służącym do dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci internet.

Warunkiem do przeprowadzenia transakcji jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia zawierającego poprawne dane adresowe, nr telefonu oraz adres e-mail Zamawiającego.

Po wysłaniu formularza Zamawiający jest informowany drogą e-mailową lub telefoniczną o przyjęciu zamówienia do realizacji.

Wysyłając zamówienie ze sklepu internetowego www.scinex.pasaz24.pl Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu, akceptuje ją i zobowiązuje się do jej przestrzegania.

Sklep internetowy www.scinex.pasaz24.pl działa przez 24 godz. na dobę przez cały rok. Zamówienia można składać o dowolnej porze jednak złożone w dniach wolnych od pracy, niedziele i święta będą realizowane pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.

Ceny podane w sklepie internetowym są cenami brutto PLN zawierającymi podatek VAT. Na zakupiony towar zostaje wystawiony przez scinex.pasaz24.pl paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.

Płatność za zamówiony towar można dokonać w przedpłacie wykonując przelew pieniężny na konto bankowe F.U.H.ŚCINEX lub za pośrednictwem płatności elektronicznej dotpay przed wysyłką towaru. Można również wybierając opcję płatność za pobraniem zapłacić kurierowi (osobie firmy dostarczającej przesyłkę) w momencie odbierania zamówionego towaru.

Dostawy zamówionego towaru są realizowane przez firmę kurierską oraz Pocztę Polską.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: scinex@poczta.fm

Witryna stworzona na platformie